Ikon S.t Elias himmelsfärd

Ikon S.t Elias himmelsfärd
Ikon S.t Elias himmelsfärd
Ikon S.t Elias himmelsfärd
Ikon S.t Elias himmelsfärd
Ikon S.t Elias himmelsfärd
Ikon S.t Elias himmelsfärd

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

IKON, S:t Elias himmelsfärd, avbildning med simultan succesion, Centrala Ryssland, 1800-talets mitt, tempera på pannå, ca 36x31 cm

Omfattande krackelyr samt färgresning med några bortfall

603884

2019-01-10