Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
IKON, S:t Elias himmelsfärd, avbildning med simultan succesion, Centrala Ryssland, 1800-talets mitt, tempera på pannå, ca 36x31 cm
Omfattande krackelyr samt färgresning med några bortfall
603884
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här