Ikon Kristus PAntokrator

Ikon Kristus PAntokrator
Ikon Kristus PAntokrator
Ikon Kristus PAntokrator
Ikon Kristus PAntokrator

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON, Kristus Pantokrator, akademisk stil, S:t Petersburg, 1800-talets första hälft, tempera och olja på pannå samt förgylld ytterkant, ca 32x26,5 cm

Slagmärken, smärre retuscher, krackelyr

603885

2019-01-10