Ikon Marie himmelsfärd

Ikon Marie himmelsfärd
Ikon Marie himmelsfärd
Ikon Marie himmelsfärd
Ikon Marie himmelsfärd

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

IKON, Guds Moders avsomnande, Centrala Ryssland, 1800-talets andra hälft, tempera på pannå, senare förgyllning, ca 30,5xx25,5 cm

Krackelyr, retuscher

603886

2019-01-10