Ikon S.t Simon av Verkhotura

Ikon S.t Simon av Verkhotura
Ikon S.t Simon av Verkhotura
Ikon S.t Simon av Verkhotura
Ikon S.t Simon av Verkhotura

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

IKON, S:t Simon av av Verkhotura, Centrala Ryssland, 1800-talets mitt, tempera och olja på pannå, text på baksidan, ca 21,5x17 cm

Träflisa borta

603888

2019-01-10