Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
IKON, S:t Simon av av Verkhotura, Centrala Ryssland, 1800-talets mitt, tempera och olja på pannå, text på baksidan, ca 21,5x17 cm
Träflisa borta
603888
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här