Kalenderikon

Kalenderikon
Kalenderikon
Kalenderikon
Kalenderikon

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON, del av kalender, uppståndelsen, Centrala Ryssland, 1800-talets mitt, tempera på pannå, ca 30x25,5 cm

Krackelyr, färgbortfall, nagg

603889

2019-01-10