Ikon Kristus Pantokrator

Ikon Kristus Pantokrator
Ikon Kristus Pantokrator
Ikon Kristus Pantokrator
Ikon Kristus Pantokrator

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

IKON, Kristus Pantokrator, Norra Ryssland, 1800-talets andra hälft, tempera på pannå, riza, ca 31,5x26 cm

Slitage och retusch

603891

2019-01-10