Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
IKON, Kristus Pantokrator, Norra Ryssland, 1800-talets andra hälft, tempera på pannå, riza, ca 31,5x26 cm
Slitage och retusch
603891
2019-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här