Pelle Åberg oljemålning

Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

9 000 SEK

PELLE ÅBERG (1909-1964): Motiv med frun Aina och sonen Anders, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, ca 65x54

Smärre färgbortfall

603893

2019-01-03