Servisdelar
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SERVISDELAR, 24 dlr, blåvit dekor, olika tillverkare, bl.a. T.Fell & Co, Gustavsberg, bestående av: 11 mattallrikar, 6 djupa, 2 karotter med lock, uppläggningsfat, såskanna, 3+1 assitter
Slitage, enstak nagg och sprickor förekommer, missfärgad
603895
2019-01-03