Servisdelar

Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVISDELAR, 24 dlr, blåvit dekor, olika tillverkare, bl.a. T.Fell & Co, Gustavsberg, bestående av: 11 mattallrikar, 6 djupa, 2 karotter med lock, uppläggningsfat, såskanna, 3+1 assitter

Slitage, enstak nagg och sprickor förekommer, missfärgad

603895

2019-01-03