Klubbat för:
22 000 SEK
Schätzwert
15 000 SEK
Beschreibung
BROR LINDH (1877-1941): ´´Stuga under snödriva´´, signerad Bror Lindh, olja på duk, ca 82x95 cm
Zustandsbeschreibung
Krackelering
603898
2019-01-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner