Bror Lindh Vinterlandskap

Bror Lindh Vinterlandskap
Bror Lindh Vinterlandskap
Bror Lindh Vinterlandskap
Bror Lindh Vinterlandskap
Bror Lindh Vinterlandskap
Bror Lindh Vinterlandskap

Klubbat för:

22 000 SEK

Schätzwert

15 000 SEK

Beschreibung

BROR LINDH (1877-1941): ´´Stuga under snödriva´´, signerad Bror Lindh, olja på duk, ca 82x95 cm

Zustandsbeschreibung

Krackelering

603898

2019-01-03