Bord med tidningsställ design Kurt Östervig

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KURT ÖSTERVIG, sidobord med tidningsställ, Jason, Danmark, 1960-tal, teak och ek, höjd ca 46, 60x42 cm

Bruksslitage, repor

603910

2019-01-04