Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BENGT ÅBERG (1941-2015), Två träd, signerad Bengt Åberg, olja på duk, ca 47x38 cm.
603911
2019-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här