Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BOKSKÅP, 1860-tal, stomme fanerad i mahogny, underdel med skåpsektion, invändigt med hyllplan, överdel med vitrindörrar med bakomliggande hyllplan, nyckelbrickor i mässing, 256 cm, yttermått ca 42x95 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, en ruta med sprucket glas

603912

2019-01-08