Bokskåp
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BOKSKÅP, 1860-tal, stomme fanerad i mahogny, underdel med skåpsektion, invändigt med hyllplan, överdel med vitrindörrar med bakomliggande hyllplan, nyckelbrickor i mässing, 256 cm, yttermått ca 42x95 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, en ruta med sprucket glas
603912
2019-01-08