Gerda Tirén akvarell
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
GERDA TIRÉN (1858-1928): "Daggdroppens Julnummer (Snöklockan)", signerad Gerda Tirén, akvarell och tusch, illustration till tidningen Daggdroppen N:r 51-52, ca 39x27 cm
Kuntoraportti
603914
Päivämäärä:
2019-01-04