Soffbord design Børge Mogensen
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BØRGE MOGENSEN, soffbord med klaffar, Danmark, 1960-tal, valnöt, etikettmärkt DANISH FURNITUREMAKERS CONTROL, höjd ca 54, 80x80 cm, längd med uppfällda klaffar ca 160 cm
Bruksslitage, repor
603916
2019-01-04