Charlotte Ågård oljemålning

Charlotte Ågård oljemålning
Charlotte Ågård oljemålning
Charlotte Ågård oljemålning
Charlotte Ågård oljemålning
Charlotte Ågård oljemålning
Charlotte Ågård oljemålning

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHARLOTTE ÅGÅRD (1936-2014): "Purpurfloden", monogramsignerad Å, olja på duk, ca 60x73 cm

603931

2019-01-09