Axel Lind oljemålning

Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL LIND (1907-2011): Kustbild, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 46x55 cm

603934

2019-01-09