Soffa och fåtölj 1930/40-tal

Soffa och fåtölj 1930/40-tal
Soffa och fåtölj 1930/40-tal
Soffa och fåtölj 1930/40-tal
Soffa och fåtölj 1930/40-tal
Soffa och fåtölj 1930/40-tal
Soffa och fåtölj 1930/40-tal
Soffa och fåtölj 1930/40-tal
Soffa och fåtölj 1930/40-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJ, 1930/40-tal, ben i betsat lövträ, svängd form, klädsel i sammet, sitthöjd 40, längd 177 cm

Tyg med slitage och skador

603935

2019-01-04