Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, FÅTÖLJ, 1930/40-tal, ben i betsat lövträ, svängd form, klädsel i sammet, sitthöjd 40, längd 177 cm
Tyg med slitage och skador
603935
2019-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här