Mollie Faustman oljemålning

Mollie Faustman oljemålning
Mollie Faustman oljemålning
Mollie Faustman oljemålning
Mollie Faustman oljemålning
Mollie Faustman oljemålning
Mollie Faustman oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

MOLLIE FAUSTMAN (1883-1966): Porträtt, monogramsignerad M.F, olja på duk, 50x47 cm

Kuntoraportti

603937

Päivämäärä:

2019-01-04