Mollie Faustman oljemålning
Klubbat för:
5 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
MOLLIE FAUSTMAN (1883-1966): Porträtt, monogramsignerad M.F, olja på duk, 50x47 cm
Kuntoraportti
603937
Päivämäärä:
2019-01-04