Klädskåp med spegel

Klädskåp med spegel
Klädskåp med spegel
Klädskåp med spegel
Klädskåp med spegel
Klädskåp med spegel
Klädskåp med spegel
Klädskåp med spegel
Klädskåp med spegel

Klubbat för:

15 500 SEK

3 000 SEK

KLÄDSKÅP, 1900-talets början, Nordiska Kompaniet, beslag i mässing, invändigt med klädstång och hyllplan, utvändigt med fasettslipad spegel, höjd ca 200, 103x57 cm

Senare bemålat, nyckel saknas, skadat bakstycke och hyllplan invändigt, slitage

603941

2019-01-07