Klädskåp med spegel
Klubbat för:
15 500 SEK
3 000 SEK
KLÄDSKÅP, 1900-talets början, Nordiska Kompaniet, beslag i mässing, invändigt med klädstång och hyllplan, utvändigt med fasettslipad spegel, höjd ca 200, 103x57 cm
Senare bemålat, nyckel saknas, skadat bakstycke och hyllplan invändigt, slitage
603941
2019-01-07