Spegel rokoko

Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL, 1700-tal, rokoko, förgylld, delvis träskuren dekor av rocailler och voluter, delvis med orginalglas, höjd 130x61 cm

senare förgyllning, ett glas senare, slitage

603948

2019-01-09