Staffan Hallström

Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Samling skisser, enstaka signerade, varierande mått, i portfölj

Oramade, skador, veck

603949

2019-01-22