Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, rokokostil, 3 lådor, fanerad med björk, beslag i mässing, höjd ca 84, 110x48 cm

Lös skiva, slitage, fläckar, fanerskador

603950

2019-01-09