Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, rokokostil, 3 lådor, fanerad med björk, beslag i mässing, höjd ca 84, 110x48 cm
Lös skiva, slitage, fläckar, fanerskador
603950
2019-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här