Besticksuppsättning
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
BESTICKSUPPSÄTTNING, silver, 62 delar, 1940-tal, för 6 personer, bestående av mat-, bords-, fiskbestick, smörgåsgafflar, kaffeskedar samt såssked och smörkniv, vikt tillsammans (ej knivar medräknade) 1957 gram
Bruksslitage, monogram
603955
2019-01-04