Besticksuppsättning

Besticksuppsättning
Besticksuppsättning
Besticksuppsättning
Besticksuppsättning
Besticksuppsättning
Besticksuppsättning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

9 000 SEK

BESTICKSUPPSÄTTNING, silver, 62 delar, 1940-tal, för 6 personer, bestående av mat-, bords-, fiskbestick, smörgåsgafflar, kaffeskedar samt såssked och smörkniv, vikt tillsammans (ej knivar medräknade) 1957 gram

Bruksslitage, monogram

603955

2019-01-04