Staffan Hallström

Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (3) Gungan/Balans 1966, betitlade och daterade på baksidan, blyerts och tusch samt etsning, bladmått ca 39x65, 13x42, 49x77 cm

Oramade, skador, fläckar

603956

2019-01-22