Stilleben oljemålning

Stilleben oljemålning
Stilleben oljemålning
Stilleben oljemålning
Stilleben oljemålning
Stilleben oljemålning
Stilleben oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, stilleben med rosor i vas, signerad S.H.C.N Fluk, olja på duk, ca 51x78 cm

603960

2019-01-04