Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Musselplockare, otydligt signerad och daterad 1861, olja på duk, ca 32x50 cm
Duklagningar
603963
2019-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här