Oljemålning 1800-tal

Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Musselplockare, otydligt signerad och daterad 1861, olja på duk, ca 32x50 cm

Duklagningar

603963

2019-01-09