Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Skiss, monogramsignerad och daterad SH 14.7.54, akvarell, ca 28x39 cm
Oramad
603982
2019-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här