Staffan Hallström

Staffan Hallström
Staffan Hallström

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Skiss, monogramsignerad och daterad SH 14.7.54, akvarell, ca 28x39 cm

Oramad

603982

2019-01-22