Staffan Hallström

Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström
Staffan Hallström

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (6) "Fisken på stranden", blindstämpel Staffan Hallström, delvis numrerade/provtryck, litografier, bladmått ca 63x89 cm

Oramade, skador, hanteringsveck

603988

2019-01-22