Wilhelm Kåge figurin

Wilhelm Kåge figurin
Wilhelm Kåge figurin
Wilhelm Kåge figurin
Wilhelm Kåge figurin
Wilhelm Kåge figurin
Wilhelm Kåge figurin
Wilhelm Kåge figurin
Wilhelm Kåge figurin
Wilhelm Kåge figurin
Wilhelm Kåge figurin
Wilhelm Kåge figurin
Wilhelm Kåge figurin

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

WILHELM KÅGE, drakvalp, Gustavsberg 1940-tal, stengods, vit glasyr, stämplad GUSTAVSBERG KÅGE, längd 16 cm, höjd ca 11 cm

Smuts, smärre slitage

603991

2019-01-04