Johannes Lyberg silvervas

Johannes Lyberg silvervas
Johannes Lyberg silvervas
Johannes Lyberg silvervas
Johannes Lyberg silvervas
Johannes Lyberg silvervas
Johannes Lyberg silvervas
Johannes Lyberg silvervas
Johannes Lyberg silvervas
Johannes Lyberg silvervas
Johannes Lyberg silvervas
Johannes Lyberg silvervas
Johannes Lyberg silvervas

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHANNES LYBERG, vas, silver, stämplad Ulricehamn, 1803, floral dekor, höjd ca 18 cm, vikt ca 243 g

Mindre bucklor repor och beläggningar, åldersrelaterat slitage

603995

2019-01-04