Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOHANNES LYBERG, vas, silver, stämplad Ulricehamn, 1803, floral dekor, höjd ca 18 cm, vikt ca 243 g
Mindre bucklor repor och beläggningar, åldersrelaterat slitage
603995
2019-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här