Lisa Larson figuriner
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LISA LARSON, figuriner samt ljusstake, Gustavsberg, 3+1 st bestående av: "Lejon Stort" ur "Afrika", "Åsna" ur "Stora Zoo", "Lugna Laban", samt ljusstake med grön och blå dekor, samtliga stämplade eller signerade Lisa Larson Gustavsberg, höjd ca 10-16 cm
Åsnan med skadade ben, i övrigt smärre slitage
604001
2019-01-04