Lisa Larson figuriner

Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LISA LARSON, figuriner samt ljusstake, Gustavsberg, 3+1 st bestående av: "Lejon Stort" ur "Afrika", "Åsna" ur "Stora Zoo", "Lugna Laban", samt ljusstake med grön och blå dekor, samtliga stämplade eller signerade Lisa Larson Gustavsberg, höjd ca 10-16 cm

Åsnan med skadade ben, i övrigt smärre slitage

604001

2019-01-04