Fåtölj F60 Karl-Erik Ekselius
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FÅTÖLJ, "F60", Karl-Erik Ekselius, JOC, Vetlanda, 1900-talets andra hälft, kromat underrede med lösa djuphäftade dynor i svart läder, höjd ca 74 cm
Senare stoppning i sittdyna, 1 rem saknas, slitage
604018
2019-01-04