Fåtölj F60 Karl-Erik Ekselius

Fåtölj F60 Karl-Erik Ekselius
Fåtölj F60 Karl-Erik Ekselius
Fåtölj F60 Karl-Erik Ekselius
Fåtölj F60 Karl-Erik Ekselius
Fåtölj F60 Karl-Erik Ekselius
Fåtölj F60 Karl-Erik Ekselius
Fåtölj F60 Karl-Erik Ekselius
Fåtölj F60 Karl-Erik Ekselius
Fåtölj F60 Karl-Erik Ekselius
Fåtölj F60 Karl-Erik Ekselius
Fåtölj F60 Karl-Erik Ekselius
Fåtölj F60 Karl-Erik Ekselius
Fåtölj F60 Karl-Erik Ekselius
Fåtölj F60 Karl-Erik Ekselius

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJ, "F60", Karl-Erik Ekselius, JOC, Vetlanda, 1900-talets andra hälft, kromat underrede med lösa djuphäftade dynor i svart läder, höjd ca 74 cm

Senare stoppning i sittdyna, 1 rem saknas, slitage

604018

2019-01-04