Bengt Lindström affisch och färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (2) färglitografi och utställningsaffich, signerade Lindström, bladmått ca 76x51 resp. 76x54 cm, oramade

604020

2019-01-04