Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (2) färglitografi och utställningsaffich, signerade Lindström, bladmått ca 76x51 resp. 76x54 cm, oramade
604020
2019-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här