ABU Ambassadeur 5000 CDL
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ABU AMBASSADEUR 5000 CDL, spinnrulle, svart med 24 karats förgyllda detaljer, nr 960010 26, medlemskort i Ambassadeur Club nr 2973, med tillbehör i träbox samt originalkartong
Minimalt slitage
604026
2019-01-14