ABU Ambassadeur 5000 CDL

ABU Ambassadeur 5000 CDL
ABU Ambassadeur 5000 CDL
ABU Ambassadeur 5000 CDL
ABU Ambassadeur 5000 CDL
ABU Ambassadeur 5000 CDL
ABU Ambassadeur 5000 CDL
ABU Ambassadeur 5000 CDL
ABU Ambassadeur 5000 CDL
ABU Ambassadeur 5000 CDL
ABU Ambassadeur 5000 CDL
ABU Ambassadeur 5000 CDL
ABU Ambassadeur 5000 CDL
ABU Ambassadeur 5000 CDL
ABU Ambassadeur 5000 CDL

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ABU AMBASSADEUR 5000 CDL, spinnrulle, svart med 24 karats förgyllda detaljer, nr 960010 26, medlemskort i Ambassadeur Club nr 2973, med tillbehör i träbox samt originalkartong

Minimalt slitage

604026

2019-01-14