Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ULF TROTZIG (1925-2013): "Katedral (Senlis)", signerad Trotzig, atergo daterad 1980, olja på duk, ca 60x73 cm.
604030
2019-01-05
Gör en kostnadsfri värdering här