Tillbaka till katalog
Bordslampa Stig Johnsson
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Beskrivning
STIG JOHNSSON, Markslöjd AB, 1970-tal, bordslampa av svarvad furu, brännmärkt undertill, skärm klädd med Josef Franks textil "Primavera", total höjd ca 60 cm
Konditionsrapport
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
604046
Datum:
2019-01-05