Tillbaka till katalog

Bordslampa Stig Johnsson

Bordslampa Stig Johnsson
Bordslampa Stig Johnsson
Bordslampa Stig Johnsson
Bordslampa Stig Johnsson
Bordslampa Stig Johnsson
Bordslampa Stig Johnsson

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

STIG JOHNSSON, Markslöjd AB, 1970-tal, bordslampa av svarvad furu, brännmärkt undertill, skärm klädd med Josef Franks textil "Primavera", total höjd ca 60 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

604046

Datum:

2019-01-05