Gustav Arne oljemålning

Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAV ARNE (1925-2011): "Kullaberg"signerad G Arne, olja på duk, ca 27 x 22 cm

604051

2019-01-08