Gustav Arne oljemålning

Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAV ARNE (1925-2011): Landskap, signerad G Arne, olja på duk, ca 35 x 32 cm

604052

2019-01-08