Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OKÄND KONSTNÄR, 1900-talets mitt, föreställande naken kvinna, otydligt signerad, bildstorlek ca 40x29 cm
Ej examinerad ur ram, gulnad
604053
2019-01-05
Gör en kostnadsfri värdering här