Etsning föreställande naken modell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OKÄND KONSTNÄR, 1900-talets mitt, föreställande naken kvinna, otydligt signerad, bildstorlek ca 40x29 cm

Ej examinerad ur ram, gulnad

604053

2019-01-05