Justus Lundegård oljemålning

Justus Lundegård oljemålning
Justus Lundegård oljemålning
Justus Lundegård oljemålning
Justus Lundegård oljemålning

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JUSTUS LUNDEGÅRD (1860-1924): Skogsmotiv med stuga och man, signerad Lundegård -99, olja på duk, ca 76 x 45 cm

604059

2019-01-13