Carl Carlsen oljemålning

Carl  Carlsen oljemålning
Carl  Carlsen oljemålning
Carl  Carlsen oljemålning
Carl  Carlsen oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

CARLSEN, Carl (Danmark 1855-1917): Kvinna med paraply vid ett stråtäckt hus,
signerad och daterad Carl Carlsen -92, olja på duk, ca 38 x 51 cm

604062

2019-01-13