Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
CARLSEN, Carl (Danmark 1855-1917): Kvinna med paraply vid ett stråtäckt hus,
signerad och daterad Carl Carlsen -92, olja på duk, ca 38 x 51 cm
604062
2019-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här