Ishink

Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

ISHINK, 1900-talets slut, Novo-Industries, Australien, stomme i borstad gulmetall i form av äpple, undertill märkt, höjd ca 23 cm

Smärre slitage

604063

2019-01-05