Vinglas Ingeborg Lundin Orrefors

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

INGEBORG LUNDIN (1921-1992), vinglas 10 st, "Carina", Orrefors, modellen formgiven omkring 1960, signerade Of, även etikettmärkta, höjd ca 18 cm

2 med obetydlig nagg

604074

2019-01-05