Barnstol 1800-talets tredje kvartal
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARNSTOL, s k Göteborgsstol, senempire, 1800-talets tredje kvartal, mahogny, träskuren delvis bronserad dekor, pluggad, lös stoppad och klädd dyna, höjd ca 56 cm
Smärre slitage förenligt med ålder
604081
2019-01-05