Barnstol 1800-talets tredje kvartal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARNSTOL, s k Göteborgsstol, senempire, 1800-talets tredje kvartal, mahogny, träskuren delvis bronserad dekor, pluggad, lös stoppad och klädd dyna, höjd ca 56 cm

Smärre slitage förenligt med ålder

604081

2019-01-05