Barnstol 1800-talets tredje kvartal
Vollendet
2019-01-05
604081
| Höchstes Gebot | 1 900 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
BARNSTOL, s k Göteborgsstol, senempire, 1800-talets tredje kvartal, mahogny, träskuren delvis bronserad dekor, pluggad, lös stoppad och klädd dyna, höjd ca 56 cm
Smärre slitage förenligt med ålder