Olle Nordberg oljemålning

Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): Vinterlandskap med bonde, signerad och daterad Olle Nordberg -52, ca 95x135 cm

604090

2019-01-09