Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
OLLE NORDBERG (1905-1986): Vinterlandskap med bonde, signerad och daterad Olle Nordberg -52, ca 95x135 cm
604090
2019-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här