Max Papart carborundum

Max Papart carborundum
Max Papart carborundum
Max Papart carborundum
Max Papart carborundum
Max Papart carborundum
Max Papart carborundum

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994): Komposition med fågel, signerad Max Papart, färgcarborundum, numrerad HC 1/X, ca bladmått 92x62 cm

604097

2019-01-08