Soffbord Stig Lindberg & David Rosén

Såld för:

12 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STIG LINDBERG & DAVID ROSÉN, soffbord, för Nordiska Kompaniet, ur Triva-serien, 1950-tal, stomme i furu samt bok, emaljskiva i rött, grått och svart, signerad Stig L., brickmärkt NK, höjd ca 53, 124x55 cm

Smärre slitage

604098

2019-01-09